grafické studio & DTP      reklamní předměty      reklamní polepy      webdesign      eventové akce     

grafické studio & DTP

hledáte rychlost a přesnost?

Krédem našeho grafického týmu je, a vždy bude, maximálně vyhovět požadavkům a přáním zákazníků a nejenom splnit, ale i překonat jejich očekávání. Samozřejmostí je osobitá a kreativní tvorba grafických návrhů se smyslem i pro ten nejmenší detail, přehlednost, jednoduchou strukturu a intuitivní ovládání.

Nabízíme realizaci polygrafických materiálů (tiskovin) od grafických návrhů přes CTP desky, chemické či digitální nátisky až po finální tisk včetně technických úprav (laminace, parciální lakování, ražby, výseku, termoražby a dalších možností úprav).

Pro malonákladové série nabízíme vlastní digitální tisk.

reklamní předměty

je z čeho vybírat...

Neustále rozšiřujeme sortiment reklamních předmětů ke spokojenosti našich zákazníků. Již dnes naleznete v našem katalogu přes 6000 položek reklamních předmětů. Nabízíme též bohatý výběr textilních výrobků v plné barevné škále a velikostech.

Rádi pro Vás realizujeme potisk tampónem či sítotiskem, výšivku, flexotisk, laser, ražbu, pískování na Vámi vybrané předměty v co nejkratším termínu a za nejlepší možnou cenu. Objednejte si náš katalog zdarma nebo se obraťte na naše obchodníky, kteří Vám vždy ochotně poradí.

objednat katalog reklamních předmětů >>
katalog reklamních předmětů ke stažení >> [formát PDF, 134 269 kB]

 

 

 

reklamní polepy

víme jak na to

Již řadu let se zabýváme výrobou reklam ze samolepících fólií, tzv. signmakingem, s kterým máme dlouholeté a bohaté zkušenosti. Během těchto let jsme realizovali různé polepy osobních a nákladních vozů, vozidel MHD, letadel, autoplachet, reklamních plachet, prodejních výloh, různých navigačních tabulí, reklamních desek, billboardů, samolepek, atd. Pro reklamní polepy využíváme standardní či speciální (fotografické, reflexní, fluorescentní, bannerové, šablonové, pískovací, fólie se speciálními efekty, certifikované pro polep oken dopravních prostředků, atd.) samolepící fólie se zárukou na stálost barev až 8 let podle potřeb a přání zákazníka.

Cena za výrobu reklam prostřednictvím samolepících fólií je různá a je odvislá od rozsahu, složitosti grafického návrhu a od druhu použitých samolepících fólií.

Cenu za výrobu reklam ze samolepících fólií Vám rádi obratem dle Vašich podkladů zkalkulujeme. V rámci realizace výroby reklamních polepů Vám grafický návrh zpracujeme zdarma.

webdesign

Elegantně navržené internetové stránky od naších grafických specialistů se u zákazníka rychle načítají a mají moderní design, což posiluje důvěru zákazníka v produkt na webu prezentovaný.

Volíme nejmodernější technologie optimalizace internetových stránek pro rychlost a spolehlivost zobrazení v alternativních prohlížečích.

 

 

 

 

 

eventové akce

Na přání klienta realizujeme eventové akce po celé republice. Většinu kampaní připravujeme včetně strategie, analýzy, určení marketignových cílů a výroby veškerých materiálů (spoty, tiskoviny, reklamní a edukační předměty, webové prezentace). Pro Vaši akci zajistíme odborný personál a hostesky. Důraz klademe na originální a netradiční provedení akcí.

Máme mnohaleté zkušenosti s firemními akcemi pro malé uzavřené skupiny 20 - 50 lidí i s většími akcemi pro 300 osob.

Mezi naše nejvýznamnější klienty patří VZP ČR.

Zaručujeme kvalitní prezentaci, osobní péči a žádné starosti!


domů     kontakty     oblíbené       odkazy     mapa serveru     Copyright 2008-2012 tornado.cz, a.s.
quick navi
crystal motion displej   writing board displej   mirror displej   cling displej   EL fólie   floating displej   ultra-tenký LED displej   plasma electric displej   lentikulární tisk   multicolor displej   crystal ultra-tenký displej   LCD panely   moving image displej   tisk a multimedia   billboard   citylight   navigační systémy   full service reklama