navigacnitabule.cz

nový projekt zajistí navigaci přímo k Vám | dostupnost ve většině velkých měst ČR

Zajišťujeme po celé České republice pronájem tabulí informačního a navigačního systému. V Hradci Králové jsme navíc výhradním vlastníkem práv umísťovat tyto tabule na sloupy trolejového vedení.Tabule mají rozměr 100 x 70 cm a slouží především k navádění zákazníků do sídla společností, obchodů, provozoven či restaurací, apod. Tabule jsou u hlavních, i vedlejších komunikací, ale i na pěších zónách, náměstích a v parcích atd. Minimální doba pronájmu je 12 měsíců.

Návrh nejefektivnějšího rozmístění tabulí Vám rádi zpracujeme do mapy města a to včetně fotografií konkrétního umístění v požadované lokalitě..

přejít na projekt navigacnitabule.cz >>
ceník navigačních tabulí Hradec Králové >>
www.navigacnitabule.cz

billboardybigboardy

rozsáhlá síť

Zajišťujeme po celé české republice pronájem billboardových ploch téměř všech typů a rozměrů. Navíc naše mateřská společnost disponuje vlastní sítí 250 ks billboardových ploch formátu 5,1 x 2,4 m. Billboardy jsou rozmístěny po celém území Pardubického a Hradeckého kraje.

Panely jsou umístěny převážně kolmo nebo šikmo ke komunikacím. U některých ploch je zabezpečeno osvětlení. Rádi Vám zašleme CD s konkrétní nabídkou billboardových ploch.city-lightvitríny

víme jak na to

Zajišťujeme pronájem exkluzivní sítě celonočně osvětlených reklamních panelů, tzv. city-light vitrín, které jsou umístěny v přístřešcích MHD nebo samostatně a to v atraktivních lokalitách měst jako jsou samotná centra měst, pěší zóny, náměstí, parky, hlavní dopravní tepny a v blízkosti obchodních a nákupních center, sportovních areálů apod. Rozměr reklamní plochy je 1,185 x 1,75 m.

Minimální doba pronájmu je 1 měsíc.


autobusy

Zjišťujeme pronájem venkovních i vnitřních reklamních ploch na prostředcích veřejné hromadné dopravy po celé republice. Pro více informací a cenovou kalkulaci kontaktujte naše obchodní oddělení.


mostníkonstrukce

Zajišťujeme pronájem venkovních i vnitřních reklamních ploch na prostředcích veřejné hromadné dopravy po celé republice. Pro více informací a cenovou kalkulaci kontaktujte naše obchodní oddělení.


domů     kontakty     oblíbené       odkazy     mapa serveru     Copyright 2008-2012 tornado.cz, a.s.
quick navi
crystal motion displej   writing board displej   mirror displej   cling displej   EL fólie   floating displej   ultra-tenký LED displej   plasma electric displej   lentikulární tisk   multicolor displej   crystal ultra-tenký displej   LCD panely   moving image displej   tisk a multimedia   billboard   citylight   navigační systémy   full service reklama